Beylikdüzü

Beylikdüzü Halı Yıkama – Furkan Halı Yıkama

Eskiden evlerde yıkanan halılar günümüzde halı yıkama fabrikalarında profesyonel teknikler ile yıkanmaktadır. Evde yıkanan halı hiçbir zaman doğru temizlenmeyen halıdır. Her halı su ve sabunla temizlenmez. Halılarını yıkatmak isteyen hanımlar doğru halı yıkama fabrikasını bulmakta zorlanabilirler. Doğru halı yıkama fabrikasını bulamamak halıların zarar görmesine ve kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Uzun yıllardır sektörde olan beylikdüzü halı yıkama fabrikamız ile müşterilerimize en doğru hizmeti sunmaktayız.

Halı yıkama işi her zaman zorlu olan işlerden biridir. Halıları belirli aralıklarla yıkatmak gerekir. Yıkatılmayan halılarda akarlar ve mikroorganizmalara yuva olur. Mikroorganizmaların yerleşmesi ile halılar bir hastalık kaynağına dönüşür. Özellikle evde küçük çocuğu olanlar, hastası olanlar ve evcil hayvan besleyenler halı temizliğine özellikle dikkat etmelidir. Bu yüzden her evde halıların temizlenme sıklığı değişmektedir.

Eskiden evlerde yıkanan halılar günümüzde halı yıkama fabrikalarında profesyonel teknikler ile yıkanmaktadır. Evde yıkanan halı hiçbir zaman doğru temizlenmeyen halıdır. Her halı su ve sabunla temizlenmez. Halılarını yıkatmak isteyen hanımlar doğru halı yıkama fabrikasını bulmakta zorlanabilirler.

Doğru halı yıkama fabrikasını bulamamak halıların zarar görmesine ve kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Uzun yıllardır sektörde olan beylikdüzü halı yıkama fabrikamız ile müşterilerimize en doğru hizmeti sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile sektörün lideri konumundayız.

Her halının türü ve isteği farklıdır. Biz firma olarak halıları çok iyi tanımakta ve ona göre yaklaşmaktayız. Halılar türlerine göre yıkama işlemi isterler ve özenle yıkanmayı beklerler. Firma olarak halılarında müşterilerimizin de beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Sektörün liderlerinden biri olan firmamıza en pahalı ve en nadide halılarınızı dahi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Maddi değeri yüksek olan veya aile yadigarı olan nadide halılarınızı aldığımız gibi deformasyona uğratmadan ve tertemiz bir şekilde teslime etmekteyiz. Halıların evlerden taşınma aşamasından başlayarak yıkanma ve teslim aşamalarında her türlü hassasiyeti gösteren bir ekibimiz vardır. Halılarınızı evlerden biz teslim alıp yıkandıktan sonra yine bizler teslim etmekteyiz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Bir halı yıkama fabrikasına halılar teslim edilmeden önce o kuruluş hakkında araştırma yapmakta fayda vardır. Bu araştırma en iyi çevredeki insanlara sorarak yapılır. Memnun kalanlar zaten tavsiye edecektir.

Mümkünse halı yıkama işlemlerinin çekildiği videoları izlemek faydalı olacaktır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamız uzun yıların verdiği tecrübe ile geniş bir alanda hizmet vermektedir. Normal bir makine halısından antika bir halıya kadar her türlü halıyı temizleme işlemi yapmaktayız. Halı demek bizler için sorumluluk demektir.

Sorumluluğumuz aldığımız halıları bozmadan ve müşteriyi memnun edecek şekilde geri teslim etmektir. Siz değerli müşterilerimizden beklediğimiz bizlere halılarınızı teslim ederken onlar hakkında bilgi vermenizdir. Halının garantisi var ise yıkama talimatlarını bildirmenizi rica ediyoruz. Ayrıca el yapımı veya özel dokuma bir halı ise bu konu da yetkililerimizi bilgilendirmenizi özellikle istemekteyiz. Biz firma olarak halıları çok iyi tanımaktayız ama bir halının dilinden en iyi sahibi anlamaktadır. Fabrikamızda halılarınız türlerine göre ayrıştırılarak yıkanmaktadır.

Yıkama aşamasında profesyonel halı yıkama makineleri ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır. Her halının türüne göre temizleme solüsyonu değişmektedir. Lekeli halılarla detayı bir şekilde ilgilenen ekibimiz öncelikle lekelerin çıkarmaktadır.

Evlerden aldığımız halıların tozunu ve kaba kirini arındırmak için ön işlem uygulanmaktadır. Bu ön işlem halının daha temiz olmasını ve kaba kirinden arındırıldığı için yıkama sonrası daha canlı görünmesini sağlar. Uzun süre yıkanan halılar durulanma esnasında tazyikli su ile köpüğünden arındırılmaktadır.

Tazyik halıları köpüğünden arındırırken diğer taraftan da akarlardan ve mikroorganizmalardan da temizlemektedir. Temizlenen halılar durulama ve kurutma işlemi için özel makinelere alınmaktadır. Bir halının kurutma işlemi en yıkama işlemi kadar önemlidir.

Yeteri kadar kurutulmayan halılarda istenmeyen kokular oluşur. Halı kokusu olarak bilinen bu koku zamanla rutubet kokusuna dönüşebilir. Firmamız kurutma işleminde de her türlü özeni göstermektedir. Halılarınız en iyi şekilde kurutularak ve temiz paketlerle evinize teslim edilmektedir. Paketli bir şekilde teslim ettiğimiz halıları uzun süre açmasanız bile her hangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkatmanın her zaman çok pahalı olduğu gibi yanlış bir bilgi dolaşmaktadır. Birçok ev hanımı evde halı yıkamanın daha ekonomik olduğunu düşünür. Bu düşünceye maalesef hala inananlar mevcuttur. Evde halı yıkamak için sabun ve su kullanılır. Birçok zaman gereksiz yere harcanan suya fazlasıyla para ödenir.

Sabun ve suya ödenen para kadar halı yıkarken evlerde uygun büyük alanların olmaması ve fazlasıyla verilen emekte vardır. Tüm bunların sonucunda halıların doğru bir şekilde yıkanmaması ve temizlenmemesi durumu ile karşılaşılır. Evlerde yıkanan halılarda çoğu zaman kokular oluşur.

Bunun sebebi halıların sabunla yeteri kadar temizlenmemesidir. Aslına bakılacak olursa evde halı yıkamak daha pahalı bir işlemdir. Biz firma olarak halılarınızın metrekaresini 9TL’ye yıkamaktayız.

Furkan halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ortalama büyüklükteki bir halıyı metrekaresini 9TL’den yıkadığımız zaman o halının toplamına ödenen paranın karşılığını fazlasıyla almaktasınız. Bu paranın içinde bir halının yıkanma esnasında harcanan suyun ve yıkama solüsyonlarının masrafı, emeği, kurutması, paketlemesi ve eve teslimi vardır.

Evden kirli bir şekilde çıkan halılar birkaç gün içerisinde temiz olarak geri döndüğü zaman ödediğiniz paraya az bile diyebilirsiniz. Sektörde metrekare fiyatını en uyguna yıkayan firmalardan bir tanesiyiz. Bilinmedik yeni firmalar çok yüksek fiyatlara halı yıkayabilirler. Pahalı halı yıkatmak doğru halı yıkatmak anlamı taşımamaktadır. Biz firma olarak hem uygun fiyatlı hem de doğru halı yıkmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Uzun yılların verdiği tecrübe ile çalışan firmamız uygun fiyat anlayışı ile çok geniş bir kesime hizmet vermektedir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı