Beylikdüzü

Beylikdüzü Eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı’nın Babası Vefat Etti

Beylikdüzü’nün eski belediye başkanlarından Vehbi Orakçı’nın babası, vefat etti. Merhum’un Cenaze namazı bugün (8 Mayıs Pazartesi Günü) öğlen namazını müteakip Beylikdüzü Fatih Sultan Camiinde kılınacak, Kavaklı eski mezarlığa defnedilecek.

Vehbi Orakçı, babasının ölümüyle ilgili yaptığı açıklamada, ” Bir asra yaklaşan ömrüyle, çınarımız, Babam, 44 sene önce genç yaşta vedat eden annemizin hatırasına saygı adına evlenmeyerek hem baba hem annemiz olan, dirayeti, feraseti, cesareti, azmi, imanı, namaz aşkı evet ölümünden bir kaç saat önce bile namaz vakti geldi mi diye soran, doktora, hastaneye düşmek istemeyen ve çok şükür elden ayaktan düşmeden, umreden dönüşümde “oğlum Allah’ın evinde imanlı bir vefat için bana dua ettin mi? diyecek kadar ölüme ve Rabbine kavuşmaya hazır, velhasıl iman ve istikamet timsali rehberimiz, atamız ve yaşam sevincimizdi.

5 çocuğu, 22 torunu, torunlarının çocukları ve damatlarıyla 50 kişiyi aşan kocaman bir ailenin babası, dedesi ve büyükdedesiydi, Onun bizlere bıraktığı güzel anılar ve değerlerle yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

Merhumun yakınları, sevenleri ve Beylikdüzü halkı, Vehbi Orakçı ve ailesine başsağlığı dileyerek, merhuma Allah’tan rahmet diledi.

Ailesi tarafından, bir hafta boyunca merhumun adına inşa edilen Hacı Reşat Orakçı camiinde taziyeler kabul edilecektir.

Beylikduzu.com olarak ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

İlgili Makaleler

Kapalı