GenelKültür-Sanat

BEYLİKDÜZÜ CAZ GÜNLERİ BAŞLIYOR

Beylikdüzü Belediyesi tarafından  Yaşam Kafe’de düzenlenen “Caz Günleri” 28 Eylül’de başlıyor. 2 Ekim’e kadar sürecek olan etkinliğe,  Sanat Deliorman ve Caz Biraderleri, Swing Mama, Jülide Özçelik, Kemenjazz ve Emin Fındıkoğlu +12 adlı grup ve sanatçılar katılacak.

Beylikdüzü’nde sanat kokan günler Sonbahar’da da devam ediyor. Caz müzik, en iyi sanatçı ve gruplarla Beylikdüzülü sanatseverlerle buluşacak. 28 Eylül Çarşamba günü başlayacak ve 2 Ekim Pazar günü sona erecek olan “Beylikdüzü Caz Günleri”nde birçok farklı müzik aletinden eşsiz tınılarla keyifli anlar yaşanacak. İlçenin her yeri Caz’ın etkisine kapılacak.
   

        Beylikdüzü Caz’ı Ustalardan Dinleyecek

28-29 Eylül tarihlerinde Belediye binası önünde, 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında da Yaşam Vadisi 1.Etabı içerisindeki Yaşam Cafe’de olmak üzere iki ayrı yerde saat 20.15’te başlayacak olan Beylikdüzü Caz Günleri’nde, 28 Eylül’de güçlü sesiyle “Sanat Deliorman ve Caz Biraderleri”, 29 Eylül’de dansa yönelik Dixieland Revival tarzında caz yapan grup “Swing Mama”, 30 Eylül’de akıcı ve duru bir sesi olan Sanatçı “Jülide Özçelik”, 1 Ekim’de kemençeyi Caz’la buluşturan Kemenjazz ve 2 Ekim Pazar akşamı ise 13 kişilik bir topluluktan oluşan Emin Fındıkoğlu +12 performans sergileyecek.

İlgili Makaleler

Kapalı