BeylikdüzüGenel

Beylikdüzü Belediyesinin Kültür Sanat Kursları

Beylikdüzü Belediyesi, çeşitli branşlarda ücretsiz olarak düzenlediği kültür –sanat kurslarında bugüne kadar tam 5 bin 506 kişiye eğitim verdi.

Beylikdüzü Belediyesi’nin 7-16 yaş aralığındaki çocuklara yönelik olarak, ücretsiz şekilde organize ettiği Kış Kültür-Sanat Kursları, 26 Ekim Cumartesi günü hizmete başlıyor. Kurs kayıtları ise 30 Eylül – 11 Ekim tarihleri arasında alınıyor.

Beylikdüzü Kış Kültür-Sanat Kursları, Beylikdüzü’nde ikamet eden çocuklara büyük bir eğitim imkanı sunuyor. Gençlerin yeteneklerini keşfetme ve var olan yeteneklerini ise daha çocuk yaştan geliştirme amacı taşıyan kurslarda verilecek eğitimler; bale, modern dans, gitar, keman, Bağlama, resim, tiyatro, halk oyunları, ebru, ney, fotoğrafçılık, ritim ve dans grubu, hızlı okuma gibi branşlarda yoğunlaşıyor. Beylikdüzü Belediyesi’nin bir hizmeti olan Kış Kültür-Sanat Kursları’nın kayıtları 30 Eylül – 11 Ekim tarihleri arasında Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Çocuklarını kayıt ettirmek isteyen velilerin, hafta içi 09:00 – 16:00 saatleri arasında şahsen kültür merkezine başvurması yapmaları gerekiyor.

Kayıt esnasında gerekli evraklar ise öğrenciye ait kimlik fotokopisi, öğrenciye ait bir adet fotoğraf olarak belirlenmiştir

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı