GenelGündemKültür-Sanat

Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘Cumhuriyet ve Demokrasi’ Filmi Dünya Birincisi Oldu

ABD’nin önde gelen  dergilerinden Campaigns&Elections’ın uluslararası 2017 Reed ödüllerinde Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan ” Cumhuriyet ve Demokrasi” filmi iki ödül birden kazandı.
Çok sayıda ülkeden kampanyanın katıldığı Las Vegas’ta düzenlenen törende 5 dalda finale kalan film hem dünyanın hem de Avrupa’nın en iyi online reklam kampanyası seçildi.

Las Vegas’taki törende büyük ödülleri Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Öykü Ajans adına Necati Özkan birlikte aldı. Törenin ardından açıklamada bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle konuştu:” Campaign & Elections dergisi tarafından verilen Reed Ödüllerinde 5 kategoride finale kalmanın ve 2 dalda da ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Uluslararası Reed ödülleri 2009 yılında  dağıtılmaya başlandı. The Reed Awards, ABD’de faaliyet gösteren siyasi dergi Campaigns & Elections tarafından organize ediliyor ve politik arenada başarısıyla öne çıkan çalışmaları her yıl alanın uzmanı kişilerden oluşan özel bir jüri heyeti ile değerlendiriyor.

İlgili Makaleler

Kapalı