Beylikdüzü

Beylikdüzü Aktepe Halı Yıkama

Halı Yıkamanın önemi, evinizin tamamında olan halılarınızın sağlığımızı korumak amaçlı ve sizin kendi imkânlarınızla sağlamayacağınız temizliği sağlayarak halılarınızın hijyenik olarak tertemiz olmasının sağlanması olarak özetlenebilir.

Beylikdüzü Halı Yıkama denildiğinde tecrübe, kalite ve temizliğe verdiği önem ile ilk akla gelen halı yıkama tesisi olan AKTEPE HALI YIKAMA Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece ile bu merkezlerin civarındaki tüm sakinlerin halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yatak yıkama konularında kaliteli ve teknolojik uygulamalarını makul fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Aktepe Halı Yıkama Fabrikasının 0530 243 83 67 telefonundan aradığınızda size halınızın teslim alınacağı tarihe randevu verilir. Böylelikle bütün gün eve hapsolmanıza, tetikte beklemenize gerek kalmaz, Halılarınız zamanında teslim alınarak AKTEPE HALI YIKAMA fabrikamıza getirilir.

Halı Yıkama Tesisimizde halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. İlk işlem olarak teslim aldığınız her halı mutlaka toz alma işlemine tabi tutulur. Tozlarından arındırılan halılarınız, Bilgisayar destekli, tam otomatik halı yıkama makinamızda çift taraflı olarak yıkanır.

Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık, parlaklık ve maksimum temizlik sağlayan Halı Şampuanı kullanılarak temizlenir.

Kimyasal oranı düşük olan halı yıkama şampuanımız ile halılarınızın muhteviyatı zarar vermemekle kalmaz, aynı zamanda hijyen sağlayarak sağlığınızı da güvence altına almış oluruz. Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulan halılarınız evinize gelinceye kadar hijyenik ortamda muhafaza edilir ve paketlenir.

Aktepe Halı Yıkama olarak Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece ile civarındaki tüm evlere servisimiz vardır. Halılarınız evinizden Halı Yıkama Servisimiz ile teslim alınıp, Profesyonel kadromuzla, sizlerin evde bütün çabalarınıza rağmen sağlayamayacağınız hijyeni sağlanıp gününde ve tertemiz olarak size teslim edilir.

Beylikdüzü Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama, Esenyurt Halı Yıkama hakkında, Halı yıkama fiyatları bilgisine, halınızın teslim tarihine ve tüm temizlik detaylarına kadar merak ettiğiniz tüm soruların cevabını AKTEPE HALI YIKAMA ‘nın 0530 243 83 67 numaralı telefonumuzdan öğrenebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı