BeylikdüzüManşet

Beylikdüzü Ak Parti Adayı: Mustafa Günaydın

Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanı, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığı İçin Aday Oldu

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Ak Parti’nin Beylikdüzü Belediye Başkanı Adayı belli oldu. Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, belediye başkanlığı için adaylığı resmi olarak açıkladı.

Beylikdüzü Ak Parti teşkilatı, Mustafa Günaydın’ın adaylığının Parti üyeleri ve Beylikdüzü halkı, Günaydın’ın tecrübeli liderliğine, partisine olan bağlılığına ve Beylikdüzü’ne olan derin sevgisine güvenerek desteklerini sundu.

Mustafa Günaydın, adaylığını açıklarken yaptığı açıklamada, “Beylikdüzü’nü daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için buradayız. Partimizin değerleri doğrultusunda, halkımızın ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde çalışacağız. Beylikdüzü’nü hep birlikte daha ileriye taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti’nin Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için belirlediği Mustafa Günaydın, güçlü bir yerel yönetim anlayışı ve partisine olan sadakatiyle biliniyor. Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Günaydın, bu deneyimini belediye başkanlığına taşıyarak Beylikdüzü’nü daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedefliyor.

Beylikduzu.com olarak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sürecinde yaşanacak gelişmeleri ve adayların projelerini detaylı bir şekilde takip ederek halkımıza doğru ve tarafsız bilgi sunmaya devam edeceğiz.

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Ak Parti Adayı Mustafa Günaydın Kimdir?

Aslen Trabzonlu olan Günaydın, 29 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul Bayrampaşa’da dünyaya gelmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi İç Mimarlık ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümlerinden mezun olan Günaydın, çift dal lisans eğitimi ile Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda 1957 yılında kurulan Tekstil ve İnşaat firmasının ikinci kuşak temsilcisi olarak, firmanın yönetim kurulu başkanlığını başarıyla yürütmektedir.

Siyasi kariyerine 2009-2014 yerel seçimlerinde Ak Parti Belediye Meclis Üyesi olarak adım atan Günaydın, 2019 yılı yerel seçimlerinde Beylikdüzü ilçesinden Büyükşehir Meclis Üyesi adayı olarak devam etmiştir. Başarılı performansı ve hizmet anlayışıyla dikkat çeken Günaydın, 1 Şubat 2021 tarihinde yapılan Beylikdüzü 4. Olağan Kongresinde Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı olarak seçilmiştir.

Mustafa Günaydın, Beylikdüzü ilçesindeki çeşitli kuruluşlarda aktif görev almış; Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti, Kızılay, Yeşilay gibi birçok Sivil Toplum Kuruluşu’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Evli ve üç çocuk babası olan Günaydın’ın bir torunu bulunmaktadır. Halen Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Mustafa Günaydın, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri ‘nde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için Ak Parti’nin adayı oldu.

Beylikduzu.com olarak, Mustafa Günaydın’ın adaylığına dair gelişmeleri yakından takip ederek, seçim sürecindeki tüm detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı