Beylikdüzü

Beylikdüzü Aile Destek Merkezi Yeni Yerinde

Adnan Kahveci Mahallesi Çarşamba Pazarı altında bulunan BADEM (Beylikdüzü Aile Destek Merkezi), Gürpınar’a taşındı. Hayırseverlerin bağışladıkları giysi, mobilya ve çeşitli eşyaları ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıran BADEM’i hizmetlerine Gürpınar’daki yeni yerinden kaldığı yerden devam ediyor.

Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Beylikdüzü Aile Destek Merkezi (BADEM) yeni yeri Gürpınar’da çalışmalarını sürdürüyor. Ev gereçleri, kadın-erkek-çocuk kıyafetleri, okul kıyafetleri gibi eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için vatandaşa aracılık eden birim olan BADEM’e bağışlar sürüyor.

Eğitim kurumlarının örnek davranışlarının bir yansıması olarak en son Beylikdüzü Çok Programlı Lisesi 10. Sınıf öğrencileri, BADEM’e yardımda bulundu. Beylikdüzü’ndeki ihtiyaç sahiplerinin, gereksinim duydukları eşyaları ücretsiz alabildikleri yer olan BADEM’e, topladıkları eşyaları kendileri yerleştiren öğrenciler, başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere tüm çalışanlardan tebrik aldı.

İlgili Makaleler

Kapalı