Bize TakılanlarGenel

BENZİN LİTRE UYGULAMASI

Araç sahiplerinin en çok aradıkları konuların başında en yakın benzin istasyonu ve oradaki benzin fiyatlarının ne olduğu konusudur.

Son dönemde artan döviz kuru ile birlikte günden güne değişen benzin fiyatları konusunda Beylikduzu.com olarak dikkatimizi çeken bir cep telefonu uygulamasını sizlere tanıtmaya karar verdik.

BENZİN LİTRE isimli uygulama size en yakın benzin istasyonlarını ve oradaki benzin fiyatlarını size göstermek üzerine çalışıyor. yolda benzininiz azaldığında ve evinize en yakın belirlediğiniz bir markadaki benzin istasyonun nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz BENZİN LİTRE cep telefon uygulaması üzerinden arama yaptığınızda rahatlıkla arama kriterlerinize uygun benzin istasyonunu bulabiliyorsunuz. Daha güzel tarafı oradaki satılan benzin fiyatını da uygulama size günlük olarak veriyor.

BENZİN LİTRE isimli uygulama kısa süre önce yayına verilmiş. Kısa sürede bir kullanıcı tarafından indirilmiş hem iphone telefonlar için App Store üzerinden hemde Android cep telefon ve tabletler için Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Uygulamanın ayrıntılarını https://www.benzinlitre.com/ adresinden öğrenebilir ve uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı