BeylikdüzüGenel

BELEDİYENİN ÇAĞRI MERKEZİ 7/24 HİZMETTE

Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi’nin hizmet kapsamı genişliyor. 10 Ağustos 2015 tarihi itibarı ile 3 vardiya ile 7/24 aralıksız hizmet vermeye başlayacak Çağrı Merkezi Birimi, bünyesine yeni kattığı personellerle daha kaliteli ve kesintisiz bir çalışma ortamı sağlıyor.

Beylikdüzü Belediyesi’nin vatandaşla buluşan sesi olan Çağrı Merkezi, yenilenen ve gelişen yapısıyla bundan sonra 7/24 hizmet verecek. Önceden 2 vardiya halinde çalışan ve gece 23.30’da sonlanan hizmet, artık eklenen 3. vardiya ile 23.30 – 08.30 arası telefonlara bakmaya devam edecek.

Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi Birimi, vatandaşlardan gelen her türlü talep, şikayet ve önerileri kayıt altına alarak hem vatandaşa uygun bir bilgilendirme yapıyor hem de vatandaştan gelenleri ilgili müdürlüklere iletiyor. Müdürlüklerden alınan dönüşleri ve sonuçlanan işlemleri de vatandaşlara ulaştırıyor. Çağrı Merkezi’ne erişmek için 444 09 39 No’lu telefon kullanılıyor.

Vatandaşların 24 saat boyunca belediyede uzman bir muhatap bulabilmelerine olanak tanıyacak bu uygulamaya 10 Ağustos 2015 itibarı ile geçiliyor. Toplam kalite yönetimi anlayışı gereği tüm Çağrı Merkezi Birimi personeli eğitimden geçti ve özellikle göreve yeni başlayan çalışanlar için “Konuşma Kalitesi ve Oryantasyon” eğitimleri verildi.

İlgili Makaleler

Kapalı