Bize TakılanlarTürkiye

BAŞKAN KANTARCI, AK PARTİNİN ZİYARETİ MEMNUN OLDU.

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Ali Başören, Belediye Meclisi Üyesi Yusuf Hüseyin Arslan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolgahan Köktürk ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsan Geldi ile birlikte Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti.

Hizmete giren belediye binamızın hayırlı olması dileğinde bulunan Doğancı bu müthiş binayı çok beğendiğini ifade etti. İlçenin sorunlarının çözümü için işbirliğinin önemine değinilen ziyarette, karşılıklı olarak yapılan hizmetler konusunda bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kantarcı konuklarına teşekkür etti.


Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi Yıkanabilir Nano Maske hediye etti
Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi 800 Adet Yıkanabilir Nano Maske hediye etti.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam yaptığı açıklamada şunlara değindi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Corana virüsü ile ilgili devlet kurumlarımızca alınan tedbirler devam edecek olmakla beraber, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan uygulamalar ile normalleşme sürecine tedbirler dahilinde girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte başta Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sn.Fahrettin Koca ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Son olarak devletimizin aldığı kararlar ve tedbirler neticesinde Çarşamba ve Cuma günü saat 14.00 ile 20.00 arası 18 yaş altı genç ve çocuklarımızın sokağa çıkma izinleri oldukları için hiçbir gençimiz sokağa maskesiz çıkmasın diye ORCEBE Firma Sahibi Devrekli Hemşehrimiz Orkun TÜREDİ beyin destekleriyle yıkanabilir steril edilmiş Nano Maske hediye ettik.Siz güzide basınımız aracılığıyla Orkun Bey’e birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum diye ekledi.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı