Gündem

BAŞKAN CEM KARA, TARİHİNE SAHİP ÇIKIYOR

   Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca’nın tarihine sahip çıkıyor. Başkan Cem Kara, Çatalca ilçe merkezi ve mahallelerde ki tarihi yapıların restore edilmesi için başlattığı çalışmaların meyvesini almaya başladı.

   Göreve geldiği günden itibaren ilk iş olarak, Çatalca’da ki tarihi yapıları mercek altına alan ve ilçedeki tarihi yapıların tespit edilmesi için özel bir ekip kuran Başkan Cem Kara, başlattığı çalışmaların meyvesini almaya başladı.

   Restorasyon çalışmalarının uzun soluklu olduğuna her zaman vurgu yapan Belediye Başkanı Cem Kara, 2009’dan bu zamana kadar devam eden restorasyon çalışmaları kapsamında ilk etapta, Çatalca İlçe Merkezinde ki tarihi çeşmelerin restorasyon çalışmalarını başlattı.

   Çatalca’nın tarihine sahip çıkmak adına Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın başlattığı çalışmalar kapsamında, Çatalca ilçe merkezinde bulunan Abdullah Efendi Çeşmesi, Hacı Mahmut Çeşmesi, Ali Paşa Çeşmesi olmak üzere 3 tane çeşmenin restorasyon işlemleri başladı.  Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’da Ali Paşa Çeşmesinde devam eden restorasyon çalışmalarını, yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Başkan Cem Kara Başkan Cem Kara Başkan Cem Kara

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı