BeylikdüzüGenelGündem

Atatürk Havalimanında Silahlı Saldırı : 1 Ölü

İstanbul Atatürk Havalimanı İçhatlar Geliş Terminali önünde bir erkek uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirirken seken kurşunlardan bir kişi de yaralandı. Cinayet şüphelisi ise havalimanındaki polisler tarafından yakalandı.

Atatürk Havalimanı İçhatlar Geliş Terminali’nden çıkan bir erkek yolcu saat 00.30 sıralarında yanına yaklaşan bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Silah sesleri havalimanında korku ve paniğe neden olurken saldırganın silahından çıkan kurşunlara hedef olan kişi olay yerinde yaşamını yitirdi. Dehşet dolu dakikaların yaşandığı olay sırasında bir kişi de seken kurşunlardan yaralandı. Saldırgan havalimanındaki polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Hastaneye götürülen kişinin ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı İçhatlar Geliş Terminali önünde silahlı saldırı sonucu ölen kişinin 30 yaşındaki İlyas Ugar, gözaltına alınan cinayet şüphelisinin ise 19 yaşındaki Ersin Gözgür olduğu belirlendi. Saldırıyla ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı