Bize Takılanlar

Anadolu Sigorta Pert araç ödemesi

Aracım 5/09/2016 Kaza yaptı ve perte çıktı Sahibinden.com da yaptığım araştırma sonucu bu aracı bedeli 43500 tl- ile 38 500 TL. arasında değiştigini gördüm. Bana verilen teklif ise 36 000 TL bunun üzerine internete araştırma yapmaya başladım.  Şikayetim var a  yazdım Ve internetten  derleyeceğim yazıları sizinle paylaşacağım

Pert ile ilgili şikayetlere gelen  yazılar

Öncelkle geçmiş olsun. Sigorta şirketinin kalitesi burada çok önemli ,

sizin arabanızın kaza günü piyasadaki ikinci el değeri ödenecektir. Sahibinden com’a misal bakılacaktır.En düşük tekliflerden biri yapılacaktır.

Kasko bedeli falan bunlar önemli değil önemli olan piyasa değeri, istedğiniz rakamı alana kadar diretin.Temizdi değişensizdi az km idi diyin.İstediğinizi az çok alırsınız.

Birde exper i sürekli sıkııştırın dosyayı hazırlayıp yollarken oyalıyorlar.Araş sigorta şirketi tarafından satışa çıkacak, siz trafikten çektireceksiniz.İşi çok yani , allah kolaylık versin.

Experde belirliyor, ancak sonra karar sigorta şirketinden görüştüğünüz kişi ile olacaktır.O fiyat araştırması yapıp size bildirecektir. Sizde aracınıza emsal birkaç araba bulun gösterin benim aracımın ederi bu diye eğer çok ihtiyaç olursa.

Saygılar kolay gelsin.

İlgili Makaleler

Kapalı