GenelKültür-Sanat

Ahmet Korhan ve Ceylan BAYAR Kelepçe adlı single ile Müzik Dünyasına merhaba dedi!..

Son günlerin en çok konuşulan ve yakından takip edilen aranjörü, Ahmet KORHAN “Kelepçe” ismini taşıyan ilk albümüyle Ağustos ayının sonunda müzikseverlerle buluştu. ROTA Kurumsal ve EFLATUN MÜZİK işbirliğiyle Ağustos 2016 sonlarında yayınlana single parçası “Kelepçe” Kreatif Direktörlüğünü Melih Ahmet, Aranjörlüğü Ahmet Korhan, Mix-Mastering Tarık İster, vokal Ceylan Bayar ve Söz- Beste Ahmet Çiftçi’nin yaptığı “Kelepçe” single çalışması alışılanın dışında, yeni stili ve tarzı ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Ahmet KORHAN uzun bir aradan sonra geçtiğimiz ay sonu yayınlanan “Kelepçe” adlı single ile müzik dünyasına geri döndü. “Kelepçe” adlı single çalışmasının ön hazırlıkları 5 ay sürmüş ve kayıtları ROTA MÜZİK tarafından düzenlenmişti. Şarkının ilk video klibi ise Medeni Uçar yönetmenliğinde İstanbul’un çeşitli yerlerinde ve Ayvalık’ta yeni açılan bir gece klubünde tamamlandı. Ahmet KORHAN ve Ceylan BAYAR’ın yenilikçi stilleri son günlerin en parlak isimleri arasına girmeye aday görünüyor.

Yeni albüm için çalışmalara başlayan  Ahmet KORHAN’a Yalçın Polat destek veriyor. Önümüzdeki günlerde yeni stüdyo çalışmalarına başlayacak olan KORHAN,  çalışmalarında yeni stili ile fark yaratacağını ifade etti. Yaşamın her anında eğlendirip, mutlu edecek parçalar yapmayı amaçladığını söyleyen Ahmet KORHAN ‘’İnsanın sevdiği iş ile uğraşması ve hayalinin peşinden gitmesi gerektiğini ifade etmekle birlikte, kimi zaman karamsarlığa düşülse bile yine, yeniden insanın hayalinin peşinde gitmesi ve umudunu hiç yitirmemesi gerektiğinin altını çiziyor. “Kelepçe” isimli yepyeni single çalışması tüm dijital platformlarda yayınlanırken , CD formatında da 1 Eylül tarihinden itibaren müzik marketlerde yerini alacak. Ahmet Korhan feat Ceylan Bayar Kelepçe Video Klibi ;

 

İlgili Makaleler

Kapalı