Beylikdüzü

BEYLİKDÜZÜ KIŞ FESTİVALİ

BEYLİKDÜZÜ KIŞ FESTİVALİ BAŞLADI!

Beylikdüzü’nde yeni yıl coşkusu, Beylikdüzü Kış Festivali ile karşılandı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından organize edilen festival kapsamında, Yaşam Vadisi 1. Etap içerisinde hazırlanan festival alanı ışıklar ve süslemelerle donatıldı. Festival, müzik dinletileri ve sahne performanslarıyla renklendirilecek. Çeşitli stantlar ve buz pistinin yanı sıra, birbirinden renkli hediyelik ürünler ve yiyecek-içecek stantları da katılımcılara keyifli bir atmosfer sunacak. Festival, 31 Aralık’ta sona erecek.

default

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, festivalin açılışında yaptığı konuşmada, “Hem ülkemiz hem de tüm dünya için zorlu bir yılın ardından geldik. Bu yılın tüm yorgunluğunu atmak ve keyifli bir zaman geçirmek için hazırladığımız Beylikdüzü Kış Festivali’ne tüm komşularımızı davet ediyoruz. 2024’ün Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına yakışır bir yıl olmasını temenni ediyor; ülkemize ve dünyaya sağlık, barış ve refah getirmesini diliyorum” dedi.

Festival programı, 23 Aralık Cumartesi ve 30 Aralık Cumartesi günleri saat 19.00’da Off The Record, 24 Aralık Pazar günü saat 19.00’da ise School Of Samba grubu performanslarıyla zenginleşecek. Beylikdüzü Kış Festivali, 16.00 – 23.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Tüm katılımcılar, renkli etkinlikler ve keyifli atmosferle dolu bu özel festivalde bir araya gelmeye davet ediliyor.

İlgili Makaleler

Kapalı