Beylikduzu.com ANDROID, Beylikdüzü Android, Android App
Beylikduzu.com Yazarlar, Köşe Yazıları
Beylikdüzü Nöbetçi Eczane
Beylikdüzü BEDAŞ Elektrik Borç Sorgulama
Beylikdüzü İKSİ iski Borç Sorgulama
Beylikdüzü İGDAŞ igdas Doğalgaz Borç Sorgulama
Beylikdüzü Elektronik Kütühabe Kitap Sorgulama
Beylikdüzü Yol Durumu Trafik ve Kaza RaporuCANLI Yol ve Trafik Durumu
Beylikdüzü Belediyesi Kaymakamlık Önemli Telfonlar Rehber
Beylikduzu.com gazete manşetleriBeylikduzu.com Canli TV Keyfi


Star TV CANLI IZLE SHOW TV CANLI IZLE KANAL D CANLI IZLE TRT 1 HD CANLI IZLE atv CANLI IZLE FOX TV HD CANLI IZLE KANAL 7 CANLI IZLE Kanaltürk TV CANLI IZLE Samanyolu TV CANLI IZLE tv8 CANLI IZLE Kanal A CANLI IZLE Cine5 CANLI IZLE NTV HD CANLI IZLE CNN TURK CANLI IZLE a Haber CANLI IZLE NTV SPOR HD CANLI IZLE SKY TURK 360  CANLI IZLE HABERTURK TV  CANLI IZLE cnbc-e HD CANLI IZLE e2 HD CANLI IZLE tv2 HD CANLI IZLE TRT HABER CANLI IZLE TRT 3 SPOR HD CANLI IZLE TRT AVAZ CANLI IZLE TRT BELGESEL CANLI IZLE TRT COCUK CANLI IZLE TRT HD CANLI IZLE TRT MUZIK CANLI IZLE TRT TURK CANLI IZLE 24 HABER TV CANLI IZLE HALK TV CANLI IZLE ULUSAL KANAL CANLI IZLE TJK TV CANLI IZLE

Beylikduzu.com

Temmuz 2016
P S Ç P C C P
« Haz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Beylikdüzü Haberleri Ara

Kategoriler

Beylikdüzü 5 Günlük Hava Tahmini

BEYLIKDÜZÜ HAVA DURUMU

Sarıgül’ü CHP’liler alkışlarla karşıladı.

Sarıgül’ü CHP’liler alkışlarla karşıladı.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Cebit Bilişim Avrasya Fuarı’ gezerken Şişli Belediyesi tarafından kurulan standı uğradı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Mustafa Sarıgül, fuarda bulunan CHP Genel Merkezi ve CHP’li Sarıyer Belediyesi ile Sosyal Demokrat Belediyeler Bilişim Platformu’na ait standları da ziyaret etti. Sarıgül, ziyareti sırasında standaki görevliler tarafından alkışlarla karşılandı. […]

27 Ekim 2013 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Facebook 0 Twitter 0


Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Cebit Bilişim Avrasya Fuarı’ gezerken Şişli Belediyesi tarafından kurulan standı uğradı.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Mustafa Sarıgül, fuarda bulunan CHP Genel Merkezi ve CHP’li Sarıyer Belediyesi ile Sosyal Demokrat Belediyeler Bilişim Platformu’na ait standları da ziyaret etti. Sarıgül, ziyareti sırasında standaki görevliler tarafından alkışlarla karşılandı.

CHP’liler Sarıgül ile bol bol resim çektirdi. Sarıyer Belediyesi’nin standına uğrayan Sarıgül CHP’li Belediye Başkanı Şükrü Genç ile kısa bir süre sohbet etti. CHP’li belediyelerin standlarını tek tek gezen Sarıgül ile partililerin yakından ilgilendiği görüldü.

Mustafa Sarıgül, Yeşilköy’deki CNR EXPO Fuar alanında devam eden CeBİT Bilişim Fuarı’nda Şişli Belediyesi’ne ait standını gezerek yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Şişli Belediyesi’ne ait standın içinde toplanan bir grup vatandaşa yönelik kısa bir konuşma yapan Sarıgül, bilimin tekniğin, fenin ve teknolojinin ilerlemesinin herkes için önemli olduğuna dikkat çekti.

Sarıgül şunları söyledi:

“Bir parmağınızla dokunduğunuz zaman bütün dünya ayağınızın altında, gözlerinizin önünde. Ancak önemli olan nedir biliyor musunuz? O gördüğünüz dünya nasıl olmalıdır? O tuşa dokunduğunuz zaman size gelen bilgiler haktan, hukuktan, adalet duygusundan, bireyin özgürlüğünden yana mı yoksa size gelen bilgiler bilgi karmaşasıyla mı geliyor? Size gelen bilgiler güçlüden yana mı yazılmış bilgiler, haklıdan yana mı yazılmış bilgiler. Bütün mesele ona bakmak lazım. Hepinizden rica ediyorum; hiçbir zaman güçlüyle beraber olmayın her zaman haklıyla beraber olun.

Önümüzdeki günlerde, bugünlerde bilgi kargaşası çok fazla sunulacak. Seçimler yaklaşıyor ve olmadık bilgiler piyasaya sürülecek. Sakın ha sakın her gördüğünüz bilgiye kim söylerse söylesin ilk etapta bir kontrol edin. Çünkü başkalarının adına bilgi gönderenler de var. Önce Allah’ıma inanın, sonra vicdanınıza inanın ve o bilgileri ona görü kontrol edin.” Hayat bir sahne ve o sahnede herkesin bir görevi var. Hayat bir yarış ve o yarışta herkes sizi izliyor. İnşallah o yarış adaletli bir yarış olur. Biz adaletten hiçbir zaman ayrılmayacağız. Çünkü biz koltuğumuzu korumayacağız. İnançlara saygılı laikliği ve cumhuriyetimizin değerlerini en güzel şekilde koruyacağız.”

Öte yandan Sarıgül, fuarda AK Parti standına uğrayarak buradaki görevlilere de başarılar diledi.
sarı

Yorumlar kapatıldı.

Beylikduzu.com Twitter